Výroba prvotřídního textilu pro hotely, restaurace i byty

Od roku 2000 šijeme moderní bytový textil v podobě záclon, přehozů, závěsů, luxusních ubrusů a spousty dalších výrobků. Disponujeme moderním pracovištěm s 20 šicími stroji a pokládacími stoly o šířce 330 cm - díky tomu pro vás můžeme vyrábět prvotřídní textil české výroby se zahraničním know-how pro hotely, restaurace i catering.

 

Textil pro hotely - Century 2000 s.r.o.
✓ Nejkvalitnější materiály s dlouhou životností

✓ Závěsy, záclony, rautové sukně, ubrusy i přehozy

✓ Kusově i velkoobjemově

✓ Šijeme od roku 2000

✓ Moderně vybavená šicí dílna

 


Rautové sukně, ubrusy i matracové potahy jako moderní textilní vybavení

Prodej látek, výroba metrového textilu ani nabídka čalounických potahových látek pro nás není neznámou. Výrobě textilu pro hotely, restaurace, catering i byty se věnujeme od roku 2000 a za tu dobu se nám podařilo náš sortiment rozšířit i o nabídku rautových sukní na stoly, látkových ubrousků či šití záclon na míru našim zákazníkům. Všechny produkty, které v naší dílně ve Zruči nad Sázavou vyrábíme, jsou české výroby a z těch nejkvalitnějších dovozových materiálů.

Všechny naše kvalitní záclony, povlaky na polštáře i dekorace na ubrusy vyrábíme v kvalitně vybavené dílně ve Zruči nad Sázavou, ve které nechybí ani nejmodernější stroje zajišťující kontinuální prošev až do šířky 280 cm. Věnujeme se i výrobě metrového textilu a matracových potahů a vše dodáváme jak velkým hotelům a restauracím, tak i zákazníkům, kteří nakupují po kusech. Vždy se snažíme našim zákazníkům nabídnout ideální řešení jejich poptávky, a to jak z hlediska ceny, tak i rychlého a vysoce kvalitního provedení.


Ať už vybíráme látku na ubrusy nebo materiál na závěs, vždy dbáme na to, abychom dodrželi požadavky kladené na provedení moderního bytového textilu. V něm vládne bílá barva, my se však zaměřujeme i na řadu dalších oblíbených odstínů. Kromě toho vždy sázíme jen na osvědčené dodavatele těch nejkvalitnějších látek, ze kterých pak zajišťujeme výrobu metrového textilu i spousty dalšího textilního vybavení.
 

Nezáleží na tom, jestli se na nás obracíte kvůli prodeji látek, výrobě textilu pro hotely, restaurace, byty i catering nebo kvůli metrovému textilu, vždy jsme připraveni vám pomoci.
 

Stačí zavolat na telefonní číslo +420 327 585 972 nebo napsat pomocí kontaktního formuláře níže a my se vám obratem ozveme zpět!

Kontaktujte nás