Prošité i neprošité matracové potahy vyrobené na míru

Šijeme pružné matracové potahy v libovolných velikostech a v široké nabídce svrchních materiálů i nejrůznějších provedení zipu. Vždy děláme maximum pro to, aby výsledný matracový potah 100% odpovídal představám našeho zákazníka a aby se k nám opět spokojeně vrátil.

 

Prošité i neprošité matracové potahy - Century 2000 s.r.o.


✓ Pouze kvalitní materiály

✓ Český výrobce, ne pouhý prodejce

✓ Vysoce kvalitní technologie

✓ Nestandardním požadavkům neříkáme NE

✓ Matracové potahy šijeme od roku 2000

 


Ušijeme vám matracové potahy, které budou vaší ložnici slušet

V oblasti šití matracových potahů jsme jako doma - věnujeme se jim totiž v naší dílně ve Zruči nad Sázavou už od roku 2000. Za tu dobu jsme splnili stovky běžných i náročných požadavků našich zákazníků, díky čemuž jsme vám nyní schopní nabídnout i složité nestandardní matracové potahy šité na míru. Kromě matracových potahů nabízíme i prošívání látek, například přehozů přes postele nebo sedací soupravy.
 

Matracové potahy fungují jako návlek/chránič na matraci, který prodlouží její životnost i váš kvalitní spánek. Materiály, které používáme, jsou vysoce ochranné a nepropustné a poskytují kombinaci praktického provedení s luxusním zpracováním. Matracový potah lze navíc doplnit krycí podložkou a použít jej můžete jak na dvoulůžko i jednolůžko, tak i do kočárku. Stejně tak si můžete vybrat, jestli dáte přednost variantě s bočnicemi nebo bez nich.
 

Je jen na vás, jaký rozměr matracového potahu potřebujete: standardně šijeme v rozměrech 160x200, 180x200, 200x220 atd. Pokud však potřebujete potah v jiném rozměru, stačí nám napsat pomocí kontaktního formuláře nebo zavolat na číslo +420 327 585 972 a my vám připravíme návrh přesně na míru.


Matracové potahy vyrábíme ve 2 variantách:

  • prošitá (3vrstvá - vrchový materiál, rouno, netkaná textilie)
  • neprošitá (pouze vrchový materiál)


Naše matracové potahy vyrábíme se zipem, který může být na potahu našit ve 3 variantách:

  • po celém obvodu
  • ve tvaru písmene L
  • na třech stranách


Sami si tak můžete zvolit, která varianta pro vás bude ideální. A pokud si chcete matracový potah ušít sami, máme i pro vás řešení - v naší nabídce nechybí ani prodej látky na matracové potahy v metráži v různých barevných provedeních, které si můžete navrhnout a ušít přesně podle svých představ.

 

Nabízíme tyto vrchové materiály: Medilux, Kamen, Mantova bílá, Lurex, Kwatro, Tencel, Basic, Trimtex, Mattes, New Yersey

Kontaktujte nás