Firma Century 2000 s.r.o. vznikla v roce 2000 v bývalém areálu Sázavan ve Zruči nad Sázavou. Zabýváme se šitím bytových dekorací např.: závěsy, záclony, japonské stěny, římské rolety, pelmety, přehozy, polštářky, ve spolupráci s bytovými designéry a architekty. Disponujeme velkokapacitní šicí dílnou, jež je vybavena  pokládacími stoly o šířce 330 cm a cca 20 šicími stroji. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni provádět realizace od několika kusů až po vybavení hotelů, penzionů a restaurací. Máme zajímavé ceny a jsme velmi flexibilní. Nabízíme svůj ověřený sortiment látek, jenž odpovídá parametrům kladeným na použité materiály v restauračním zažízení a ubytovacím zařízení. Mimo jiné realizujeme např.: rautové sukně, ubrusy, šály, potahy na židle, matracové chrániče. Dodáváme pro české, ale také pro zahraniční firmy, např: Itálie, Německo, Anglie, Rakousko.

Specializujeme se na prošev polyesterových roun a netkaných textílií. Disponujeme stroji, které umožňují kontinuální prošev až do š.240 cm. Dále prošíváme uzavřené vzory . Prošívaný materiál se skládá ze tří vrstev, vrchový materiál, rouno a netkaná textílie nebo podšívka. Nabízíme široký sortiment vzorů, gramáží roun a netkaných textílií.

Vyrábíme potahy na matrace a polštáře dle individuální poptávky zákazníka. Výběr ze spousty druhů proševů a gramáží vrchového materiálu.